Hoj Fi,

tak jsem tento tyden mluvila s Davidem, Sverakem, Vyskocilem a s Romankou a snad jsem pochopila vic věci a muzu zaujmout nejaky názor. Upozorňuji, je to pouze muj subjektivní názor, ktery se samozřejmě muze změnit, pokud se vyjevi dalsi skutečnosti, o kterých ted nevim. (Omlouvam se, pisu z telefonu, neb nemam počítač.)

Rozdělila jsem si celou věc do několika oblasti:

Kotek – sponzorské dary a vysoké odměny za zprostředkování predstaveni
Do tohoto problemu nechci zasahovat, pokud neni vůle z DJC o řešení. Touto vůlí míním především Zdeňka a pak ostatní “kluky”. Je fakt, ze jak mi Romca připomněla, táta si od Kotka nechával posílat vyúčtování, ktera pak kontroloval a korigoval. Toto po nem nikdo nepřevzal a věřím, ze se tu dějí velke nepravosti, chceš-li zlodějiny. Pochopila jsem, ze chceš tuto strazcovskou roli převzít. Proč ne. Je jen trochu nepochopitelne (hlavne pro kluky z DJC), proč se o to snažíšaz 6 let po smrti táty. Ja nechápu, proč to děláš tak nediplomaticky, ze to mozna bude mit uplne opačný efekt. Bohuzel te muj názor na tvuj způsob komunikace evidentně nezajímá, takze je nejspis zbytecne navrhovat ti, abys treba klukům z divadla napsal nejaky jasný text, kde osvetlis své kroky. Takhle si o tobe budou myslet, ze ti jde o penize nebo o zastaveničinnosti divadla. Ze je lepsi hledat spojence a ne si vsechny znepratelit….

Kotek – kauza CR
Chci ji řešit, nejdříve prostřednictvím Aurapontu. Pokud navrhnou nějakou blbost, pak jinak. Tady si myslim, ze je to vhodny bod pro nastavení nějakých novych pravidel pro fungování Echa. Ovsem pod timto nevidím eliminaci agentury, protoze to je otevřeny spor se Zdenkem, kterému se vyhnul i táta. Opakuji, DIKY tobe a tve bdělosti se tu otevřel ideální prostor pro vyjednani novych pravidel, ale bude to muset byt s Kotkem. Pojďme to využit a ne promarnit!

Ideálně se tu otevírá i debata o tom, kdo a co tvoří DJC a kdo by měl byt vlastníkem napr. fundusu. S tim souvisí dalsi oblast:
Co bude, az Zdenek nebude?
Natukla to Romana a v tom mas take pravdu. Musí se to řešit, jinak vse schlamstne Kotek. Táta to se Zdeňkem nedoresili a vlastníkem tohoto dědictví DJC by zrovna mohla byt SS. Opet prosim, pojďme to zkusit dořešit konstruktivne, a ne se obviňovat kdo je koho posluhovacem. Protoze tyhle obvinovacne a agresivní konverzace jen odvádějí pozornost od důležitého, a z toho by měl Kotek teprve radost.

Takze otázka, je mozne postupovat společně, nebo se zcela mijime? Dekuji Kac